پربازدیدترین
پربازدیدترین

 

 

روزنگار
روزنگار
روز چهارشنبه مورخ:
۲۵ مهر ۱۳۹۷[ه.ش]
6 صفر 1440[ه.ق]
2018 Oct 17[میلادی]

پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر - کد : 31563 مورخ:[1393-04-07 14:07:41] چاپ

بیوگرافی مقداد نجف نژاد، نماینده بابلسر در چهار دوره مجلس شورای اسلامی
مقداد نجف نژاد در سال 1340 در شهر بابلسر و در خانواده ای مذهبی چشم به جهان گشود.

به گزارش مشهدسر؛ وی در سال 1359 به جمع نیروهای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی پیوست، و در طی سالهای حضور در سپاه پاسداران مسئولیت فرماندهی در شهرستان های بابلسر، نوشهر و چالوس و رامسر را بر عهده داشت.

سردار مقداد که برای کمک به مردم و انقلاب اسلامی از هیچ خدمتی فروگذار نمی کرد پس از پایان جنگ تحمیلی هشت ساله و حضور در جبهه های حق علیه باطل، این بار خود را در جبهه ی دیگری احساس نمود و برای سازندگی و رفع کاستی های موجود با تمام قوا به میدان شتافت.

او در طول دوران مسئولیت فرماندهی سپاه و با بهره گیری از شم مدیریت اقتصادی اش خدمات زیادی به شهروندان و مجموعه ی خود نمود، تا آنجا که در تمامی عرصه ها بصورت الگویی برای دیگر فرماندهان سپاه در کشور در آمد و چندین بار بعنوان فرمانده نمونه کشور برگزیده شد.

از جمله خدمات وی در دوران فرماندهی می توان به ساخت سینما ، کانون فرهنگی، قرض الحسنه ، پلی کلینیک، دار القرآن، استخر پرورش آبزیان و ماکیان و ... در شهرهایی که مسئولیت داشت اشاره نمود.

مردم شهرستان بابلسر که در آنروزها با کمبود ها و مشکلات متعددی روبرو بودند با دیدن فردی که بدون در نظر گرفتن مشکلات و موانع و بدون هیچ چشمداشتی در جهت رفع کاستی ها و مشکلات مردم قدم بر می دارد فرصت را غنیمت شمرده و از وی برای کاندیداتوری در مجلس پنجم دعوت بعمل آوردند، که ابتدا با پاسخ منفی وی روبرو شدند اما پس از درخواستهای مکرر گروههای مختلف مردمی اعم از اساتید دانشگاه، روحانیون، دانشجویان، فرهنگیان، بازاریان ، خانواده های معظم شهداء و جانبازان، کارگران، جوانان، بانوان و .... مواجه شد، به شوق خدمات بیشتر به مردم این مرز و بوم پا به عرصه انتخابات گذاشت.

وی در میان دوره ای مجلس پنجم وارد مجلس شده و تا کنون 4 بار برای نمایندگی از مردم شهرستانهای بابلسر و فریدونکنار در مجلس شورای اسلامی رای اعتماد گرفته است.

وی همینک دوران نمایندگی اش در مجلس نهم را سپری می کند...

© 1394 پایگاه خبری تحلیلی مشهدسر . تمامی حقوق محفوظ بوده و استفاده از مطالب سایت با ذکر منبع بلامانع است.