مورخ:[1396-11-18 00:36:01]
»هفته بیست و یکم لیگ دسته دوم فوتبال کشور
»ادامه میزبانی بابلسر در شهر همجوار/ وقتی زیرساخت ورزش بابلسر از سیمرغ ضعیف‌تر است

از جمله مشکلات تیم فوتبال شهدا بابلسر که مسئولان مدعی حامی ورزش شهرستان از بر طرف کردن آن عاجز بوده‌اند، تامین زمین مناسب برای میزبانی مسابقات این تیم است.

ادامه میزبانی بابلسر در شهر همجوار/ وقتی زیرساخت ورزش بابلسر از سیمرغ ضعیف‌تر است

به گزارش مشهدسر؛ در هفته بیست و یکم از رقابت‌های لیگ دسته دو فوتبال کشور، تیم شهدای بابلسر با هدایت صابر میرقربانی، امروز 18 بهمن ماه، در ورزشگاه شهدای سیمرغ، میزبان تیم پرسپولیس مشهد خواهد بود.

تیم شهدای بابلسر در حالی به مصاف تیم پرسپولیس مشهد می‌رود که تاکنون توانسته است با کسب 25 امتیاز و با 6 بازی برده، 7 مساوی، 5 باخت و 19 گل زده، جایگاه هفتم این دسته را از آن خود کند.

تیم پرسپولیس مشهد نیز با کسب 18 امتیاز، در رتبه بعد از شهدای بابلسر یعنی در رده هشتم جدول لیگ دسته دو، با 5 بازی برده، 3 مساوی و 10 باخت و با 17 گل زده قرار دارد.

سرمربی و بازیکنان غیرتمند تیم شهدای بابلسر در حالی برای صعود به رتبه های بالاتر جدول لیگ دسته دو به میدان می‌روند که تاکنون با مشکلات فراوانی روبرو بودند.

از جمله مشکلات این تیم که مسئولان مدعی حامی ورزش شهرستان بابلسر از بر طرف کردن آن عاجز بوده‌اند، تامین زمین مناسب برای میزبانی مسابقات این تیم است.

از همین رو متاسفانه شاهد هستیم تیم شهدای بابلسر از برگزاری مسابقات در شهر خود به اجبار به میزبانی در ورزشگاه‌های شهرهای همجوار تن داده است.

به نظر می‌رسد زیر ساخت‌های ورزشی شهرستان بابلسر بسیار کمتر و محدودتر از شهرهایی همچون سیمرغ است و همت مسئولان و متولیان امر نیز برای رفع کمبودها و کاستی‌ها و فراهم کردن زمینه میزبانی تنها تیم حاضر در لیگ دسته دو فوتبال کشور اندک باشد.

متاسفانه مسئولان شهرستان بابلسر هنوز پاسخ نداده‌اند که تا چه زمانی تیم شهدای بابلسر باید میزبان دیدارهای خود در شهرستان‌های دیگر باشد؟